24. Konferencja Energetyczna EuroPOWER

W dniach 9 – 10 listopada 2016 roku w Hotelu Radisson Blu w Warszawie przedstawiciele sektora energetycznego po raz dwudziesty czwarty będą mieli okazję spotkać się podczas Konferencji Energetycznej EuroPOWER. Wydarzenie to stanowi unikalną platformę do podjęcia debaty na temat aktualnych problemów i wyzwań, z którymi boryka się sektor energetyczny. Kluczowi reprezentanci branży będą mieli okazję do wymiany wiedzy, doświadczeń, opinii i koncepcji realizacji projektów energetycznych wspólnie z reprezentantami władz regionalnych, organami rządowymi i samorządowymi, administracją publiczną, przedstawicielami sektorów: dystrybucji energii, elektrociepłowni, produkcji, paliwowego i gazowego oraz sektorów współpracujących.
 
 
Jak widać z zatłoczonych korytarzy Konferencja EuroPOWER cieszy się rosnącym zainteresowaniem, co ważne nie tylko w Polsce, ale i za granicą. Cieszę się, że możemy w Warszawie gościć tylu znamienitych dla branży przedstawicieli, którzy na co dzień zajmują się problemami energii i wyzwaniami, które przed nią stoją. Dzięki wymianie wiedzy i doświadczeń możemy wspólnie wypracować narzędzia, które wspomogą dynamiczny rozwój sektora energetycznego już w najbliższej przyszłości. – mówi Michał Kurtyka, Podsekretarz Stanu, Ministerstwo Energii.
 
 
Wśród kluczowych zagadnień, które zostaną poruszone podczas Konferencji znajdują się m.in.: polska energetyka w procesie unowocześniania, miks energetyczny, elektromobilność, miejsce kapitału prywatnego w polskiej energetyce, rynek mocy, rynek gazu i paliw. 
 
Obszary tematyczne wydarzenia określone zostały przez Radę Programową pod przewodnictwem dr Leszka Juchniewicza. W skład Rady wchodzą m.in.:
Andrzej J. Piotrowski – Podsekretarz Stanu, Ministerstwo Energii
Maciej Bando – Prezes Urzędu Regulacji Energetyki
Tomasz Żuchowski – Podsekretarz Stanu, Ministerstwo Infrastruktury i Budownictwa
Dariusz Kaśków – Prezes Zarządu, Energa S.A.
Eryk Kłossowski – Prezes Zarządu, PSE Polskie Sieci Elektroenergetyczne 
Piotr Woźniak – Prezes Zarządu, Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo
 
 
Szczegółowe informacje znajdują się na stronie www.konferencjaeuropower.pl
Organizatorem wydarzenia jest MM Conferences S.A.
 
 
Kontakt:
Monika Nowak
Senior Project Manager
Junior Team Leader 
tel: +48 22 379 29 11 
kom: +48 530 662 013 
m.nowak@mmcpolska.pl