Targi Energy Expo Arena, 26-27 listopada, Ostróda

Arena Pełna Energii
 
Energia to podstawa funkcjonowania współczesnej cywilizacji, jesteśmy od niej uzależnieni. Wiemy, że jej źródła nie są nieograniczone i wiemy też, że energia jest kosztowna – w każdym razie wie o tym każdy, kto otrzymuje rachunki za prąd. Expo Arena proponuje przyjrzeć się bliżej temu problemowi i organizuje wydarzenie poświęcone odnawialnym źródłom energii czyli Energy Expo Arena (EEA).
 
Odbywające się jesienią targi EEA traktują tematykę energii wszechstronnie – to szczególne spotkanie samorządowców, przedsiębiorców, producentów i dystrybutorów oraz firm doradczych i consultingowych skupione wokół tematyki alternatywnych źródeł energii. Energy Expo Arena to także wydarzenie branżowe, na którym profesjonaliści będą mogli nawiązać nowe kontakty biznesowe, a indywidualni odbiorcy zapoznać się z najnowszą ofertą systemów i produktów pozwalających oszczędzać energię i różnicować jej źródła. To, co powoduje, że targi EEA są wyjątkowe, to kompleksowe podejście do tematyki – tu będzie można nie tylko dowiedzieć się jakie są najnowsze rozwiązania technologiczne w zakresie eko-energii, ale również jak zdobyć
fundusze na ich wprowadzenie. Wydarzenie będą uzupełniać fachowe wykłady i seminaria.
 
Słońce, woda, biomasa, wiatr, geotermia – to źródła energii wykorzystywane w energetyce prosumenckiej. Tego, jak z nich skutecznie korzystać będzie można się dowiedzieć podczas Energy Expo Arena 26-27 listopada w Ostródzie. A co to właściwie jest energetyka prosumencka? Tego też będzie można się dowiedzieć.
 
Po więcej informacji zapraszamy na stronę wydarzenia!